close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

Zepsuty LG TV podczas Euro? Zespół LG naprawi ci go w kilka godzin.

Zepsuty LG TV podczas Euro? 

Czas mistrzostw nadszedł, wielu wiernych fanów zasiądzie w swoich wypasionych kanapach i będzie wykrzykiwać ‘POLSKA GÓRĄ’ popijając złotą ciecz. Do czasu, aż nie zgaśnie im telewizor… a  to niestety zdarza się co raz częściej podczas intensywnych upałów z jakimi mamy do czynienia. Zepsuty LG TV podczas Euro? 

Zespół LG naprawi ci go w kilka godzin.

LG Electronics Polska wyszło z ciekawą ofertą promocyjną do wszystkich użytkowników telewizorów tejże marki. Od 10 czerwca 2016 roku, zespoły serwisowe producenta przez cały następny miesiąc pozostaną w pełnej gotowości. Jeśli  zgaśnie nam telewizor w okresie między 10 czerwca a 10 lipca w godzinach od 10:00 do 18:00, wystarczy że zadzwonimy pod numer 801 54 54 54 a w ciągu kilku godzin pojawi się u nas zespół techników LG, którzy naprawią nam telewizor na miejscu. Jeśli naprawa nie będzie możliwa w naszym domu, otrzymamy od ekipy serwisującej zapasowy, 48 calowy telewizor na czas napraw naszego cudeńka.

10 największych miast Polski

W akcji promocyjnej udział biorą serwisy producenta z 10 największych miast w Polsce a więc: Katowice, Gdańsk, Wrocław, Koszalin, Rzeszów, Łódź, Toruń, Warszawa, Poznań oraz Kraków.

Numer telefonu do zgłaszania awarii: 801 54 54 54
Godziny pracy serwisantów: 10:00 – 18:00
Dni pracy serwisantów: poniedziałek – niedziela

 

 

Źródło: Blog prasowy LG

Komentarze

komentarz

Tagi: , , , ,

Story Page