• Print
close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

This One’s For You Poland

this one for poland

This One’s For You Poland!

EURO 2016 we Francji trwa w najlepsze. Pierwszy etap mamy już praktycznie za sobą, czas więc na 1/8 rozgrywek. Jedną z drużyn, której po wielu latach wreszcie udało się wyjść z grupy jest Reprezentacja Polski, dzielnie wywalczyła i zasłużyła na ten sukces i to broń boże nie wyszarpany w ostatnim momencie a wypracowany już od eliminacji do EURO. I choć do niedawna nie byliśmy przyzwyczajeni do takich rewelacji tak teraz wielu z nas ogromnie wierzyło w sukces i faktycznie szkoda byłoby gdyby tuż przed metą z fazy grupowej nie wyjść. Na szczęście udało się i już 25 czerwca br. Polska zagra ze Szwajcarią.

Wc2265016ttOi

Piosenka na EURO 2016 jest wszystkim już dobrze znana, natomiast nie wszyscy jeszcze wiedzą, że francuski DJ David Guetta wraz z wykonującą utwór Zarą Larsson postanowili zadedykować ów teledysk… Polsce. W jaki sposób? Otóż do oryginalnej wersji dodano wstawki z najciekawszych momentów gry polskiej drużyny także z eliminacji do mistrzostw. Pierwsze gole naszych reprezentantów to jednak nie wszystko, sam DJ wymalowany w nasze barwy narodowe również występuje w klipie oddając w pewien sposób hołd Polsce i piłkarzom. Gest wspaniały, ale oczywiście nie tyczy się tylko i wyłącznie Polski. David Guetta postanowił stworzyć wersję teledysku dla każdego kraju biorącego udział w EURO 2016, dlatego też na internecie możemy odnaleźć hymny EURO w 24 odsłonach, więc jest co oglądać.

Żeby nie było, że mieliśmy być jedyni a jednak tak nie jest, to dla pocieszenia (lub nie – jak kto woli) wyróżnieniem można nazwać fakt, iż sam Russell Crowe stoi murem za Reprezentacją Polski i wiernie jej kibicuje. Niedawno, podczas meczu Polska-Niemcy, na swoim profilu na Twitterze opublikował wpis “Podoba mi się ta polska drużyna, skazywani na przegraną, pokazują, że są prawdziwą drużyną”. Zaś po zakończeniu meczu podsumował pisząc kolejny wpis “Dobra robota, Polsko. Bez wątpienia świetny rezultat. #euro Milik jest nam wszystkim winien parę goli”. Ten wpis nie pozostał bez odpowiedzi naszego reprezentanta, który nawiązał do filmu “Gladiator” (Russell zagrał tam główną rolę), pisząc “Sorry Maximus”. Na co sam aktor dodał kolejny wpis “Drużyna gra świetnie. Pracujcie ciężko jako drużyna. Wierzę w Was”.

russell crowe polska
 

russell crowe polska
 

russell crowe polska
 

russell crowe polska

Po meczu z Ukrainą Crowe pochwalił Błaszczykowskiego za wspaniałego gola, a drużynę za całokształt, na co PZPN postanowiło odpowiedzieć zapraszając aktora na kolejny mecz z udziałem Polski na EURO 2016. Myślicie, że skorzysta i usiądzie na trybunach z biało-czerwonym szalikiem? Moim zdaniem byłoby klawo!

 

russell crowe polska

Komentarze

komentarz

Tagi: , , , , , ,

Story Page