close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym

Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym

Wczoraj rano, przeglądając Twittera można było znaleźć informację, że sławna gwiazda muzyki POP Britney Spears NIE ŻYJE. Taka informacja została opublikowana na profilu twitterowym Sony Music Entertainment .

#RIPBritney 1981-2016″
„Britney Spears zginęła w wypadku! Niebawem podamy więcej szczegółów:( „

Cały internet w szoku, wszystkie profile na różnych portalach społecznościowych artystki zostały zasypane kondolencjami, świeczkami i niestworzonymi historiami, typu “ile świat stracił, gdy zeszła z niego tak doskonała artystka”. Sama zabita, musiała być naprawdę zdziwiona, gdy siedząc przy kolacji świątecznej dowiedziała się, że umarła.

Jak się szybko okazało, tweet zamieszczony na profilu SONY był głupim kawałem hakera(albo też dziwnym zagraniem PRowym wytwórni – czy Britney nie wydaje niedługo jakiejś płyty? ) lub ‘pomyłką’ jednego z pracowników. Tak więc – nie umarła, cieszcie się, piszczące nastolatki. Aktualnie sprawa ‘badana’ jest przez sony i pewnie niebawem dowiemy się na ten temat więcej.

Dziś świat wirtualny jest nierozerwalny ze światem analogowym, czy tez fizycznym – jak kto woli – jednak jak widać, trzeba często z rezerwą podchodzić do tego, co przeczytamy w internecie, bo kto wie? Może jutro nas ktoś ‘zabije’ a my obudzimy się ‘w trumnie pochowani przez znajomych’ podczas porannej toalety? 🙂 Dla Pana hakera nagana, nie wolno się bawić uczuciami fanów, bo Pana spala na stosie, a dla widzów – nie reagujcie tak emocjonalnie na to, co przeczytacie w internetach bo w większości to nie prawda.

press-shot-1-pc-randee-st-nicolas

Zdjęcie: PC – Randee St. Nicholas

Komentarze

komentarz

Tagi: , , , , , ,

Story Page