• Print
close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

Paździoch odchodzi z Kiepskich

Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” udało się zachować pierwotną obsadę. W kolejnym sezonie tejże świetnej komedii pokazującej przerysowaną perspektywę ‘Polaka na socialu’ zabraknie Ryszarda Kotysa który przez 18 lat cieszył nasze oczy.

Paździoch odchodzi

Ryszard Kotys, a więc Marian Paździoch nie wystąpi w przyszłych odcinkach Świata według Kiepskich. W ostatnich odcinkach Paździoch pojawiał się mało, albo wcale i wielu widzów miało nadzieje, że wraz z nowymi odcinkami Mariana będzie więcej. Odejście Ryszarda Kotysa potwierdził jeden z pracowników Super Expressu. Według gazety aktor sam podjął decyzję o odejściu z serialu. Powodem odejścia są problemy zdrowotne aktora, aktualnie aktor ma 85 lat.

Paździoch miał być Ferdkiem

Ciekawostką jest, że właśnie to Ryszard Kotys miał początkowo wcielić się w Ferdynanda Kiepskiego, propozycja aktora nadeszła jednak zbyt późno. Ciekawe, jak wyglądał by serial gdyby on był Ferdkiem… ale tego, pewnie nigdy się nie dowiemy.

Scenarzyści zdradzają również plany na kolejne odcinki Świata według Kiepskich. Po odejściu Paździocha spróbują oni załatać fabułę rozbudowując bardziej wątek jego żony, Heleny. Wedle plotek ma ona nawiązać romans z Ferdynandem Kiepskim.

Komentarze

komentarz

Tagi: , ,

Story Page