• Print
close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

Lakier do paznokci w sprayu

lakier do paznokci w sprayu

Impreza w planach? Pośpiech w przygotowaniach to oczywiście norma … Rzutem na taśmę malujemy paznokcie, machamy dłońmi żeby lakier szybciej wyschnął ale mimo że już jest niby ok to praktycznie zawsze gdzieś miękki jeszcze lakier musi się odgnieść, co wygląda mało estetycznie, ale czasu na poprawy z reguły już nie ma.

Takie “problemy” ma niejedna kobieta, dlatego marka Nails Inc postanowiła zrewolucjonizować rynek kosmetyków. Stworzyła ona bowiem lakier do paznokci w sprayu, który nie dość że jest łatwy w użyciu to dodatkowo schnie w przeciągu kilkudziesięciu sekund.

lakier do paznokci w sprayuW pierwszej kolejności należy nałożyć na paznokcie podkład, najlepiej z tej samej firmy. Następnie wstrząsnąć buteleczkę sprayu i w odległości około 15 cm spryskać paznokcie i gotowe! Nie obędzie się oczywiście bez zabrudzeń dłoni, ale wystarczy ciepła woda z mydłem i lakier do paznokci w sprayu można bez żadnego problemu zmyć ze skóry.

Na zachodzie produkt ten cieszy się już sporym zainteresowaniem, a na nasz rynek dopiero niedawno wkroczył. Można go nabyć w perfumeriach Sephora, gdzie do wyboru mamy pięć kolorów. Zapewne niejedną z Was interesuje cena tego innowacyjnego produktu … otóż lakier do paznokci w sprayu kosztuje około 70 zł … ale czego nie robi się dla wygody i przede wszystkiem dlatego żeby być piękną.

Chcecie zobaczyć efekt wow? Proszę bardzo:

źródło: glamour.pl/youtube.com

Komentarze

komentarz

Tagi: , , , ,

Story Page