• Print
close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

EURO 2016 – Dziękujemy!

polska na euro 2016

EURO 2016 – Dziękujemy!

Przygoda z EURO 2016 niestety się kończy … Niedosyt? Na pewno … ale przede wszystkim duma z tego że nasza reprezentacja zagrała naprawdę dobry turniej. Nie było meczu z ich udziałem, który nie trzymałby w napięciu. To dobrze, bo taki futbol po wielu latach wreszcie da się oglądać z zapartym tchem i spoconymi z nerwów dłońmi. Tak trzymać chłopaki!

euro 2016 francja

Kiedy odśpiewany został Mazurek Dąbrowskiego i każdy wygodnie usadowił się na swoim miejscu, nikt nie spodziewał się że pierwsza bramka wpadnie tak szybko, prawdopodobnie między jednym łykiem piwa a puszczeniem dymka z papierosa. Szok i niesamowita radość we wszystkich strefach kibica i w każdym domu, bo przecież euro 2016 z udziałem naszej drużyny przyciągnęła tłumy, a co najważniejsze również tych, którzy w orły nie wierzyli albo zupełnie się piłką nie interesowali. Z minuty na minutę napięcie rosło, a mecz był nasz. “Kto wygra mecz? Polska!” z nadzieją wykrzykiwały zachrypnięte już gardła kibiców. Wszystko zamarło gdy w 33 minucie gola strzelił Renato Sanchez … i chociaż serca zadrżały to wciąż czekała nas druga połowa i wszystko się mogło jeszcze zdarzyć … gdy jednak sędzia odgwizdał koniec meczu wiele z nas zapewne miało nieodparte wrażenie, że szykuje się powtórka z meczu ze Szwajcarią … znów dogrywka i znów karne … ale wciąż liczyliśmy że sama dogrywka wystarczy … ta jednak minęła bardzo szybko i mimo wielu sytuacji brakło nam tylko odrobiny szczęścia … i znów sędzia odgwizdał koniec i przyszedł czas na serie rzutów karnych. Brakło tak niewiele, żeby spełnić marzenia tak wielu … ale dla wszystkich jesteście bohaterami!

W trakcie trwania tego turnieju nie przegraliście ani jednego meczu, a to oznacza że zbudowaliście fantastyczną drużynę która pokazała że potrafi walczyć o wszystko i za to Wam dziękujemy! Tym razem nie będziemy śpiewać “Polacy nic się nie stało”, bo to kojarzy nam się z porażkami z przeszłości, a teraz nie odnieśliście żadnej porażki! A już za dwa miesiące rozpoczynają się eliminacje do Mistrzostw Świata i wierzymy, że znów napiszecie piękną historię, bo wiemy że “jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale”!

A teraz coś dla rozweselenia …

Tak wielkie wydarzenia są idealną pożywką dla internautów, gdyż to właśnie oni widzą i wychwycą każdą ciekawą i śmieszną sytuację … ale to co się działo przed i po meczu Polska – Portugalia chyba przerosło już wszelkie oczekiwania.

Tak było przed … historia tajemniczej karteczki

A tak już bezpośrednio po meczu …

 

 

 

Sytuacje z komentarzem Maryli Rodowicz po meczu ja pozostawiam bez komentarza … o tym się jeszcze zrobi głośno, oj zrobi …

Komentarze

komentarz

Tagi: , , , ,

Story Page