close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‘Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom “Świata według Kiepskich” u...read more

Aktualizacja Windows 10 za darmo tylko do 29 lipca 2016

Aktualizacja Windows 10 za darmo tylko do 29 lipca 2016 r.

Microsoft prawie rok temu, bo 1 lipca 2015 r.  udostępnił swój flagowy produkt, a więc Windows 10. Co ważniejsze, udostępnił swój system zupełnie za darmo, dla użytkowników posiadających legalne licencje Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1. Od tamtego momentu, do dziś swoje komputery zaktualizowało ponad 200 milionów użytkowników . Jeśli wciąż nie wiecie, czy się przesiąść czy nie, macie czas jedynie do 29 lipca tego roku, po tym dniu aktualizacja będzie płatna. Aktualizacja Windows 10 za darmo tylko do 29 lipca 2016 r. – Pamiętaj użytkowniku!

Microsoft nie poszedł w ślad producenta z nadgryzionym jabłkiem i postanowił poprawić swój wizerunek po nieudanej wpadce z Windowsem 8, dlatego otrzymywaliśmy aktualizacje najnowszego systemu zupełnie za darmo, przez ostatni rok. Jeśli sprawdzimy ostatnie oficjalne raporty firmy, możemy łatwo zauważyć, że Windows pracuje już na ponad 300 milionach urządzeń, celem firmy z Redmond jest osiągnięcie 1 miliarda urządzeń w ciągu 2 lat od premiery Windowsa 10. Plan ambitny, osobiście uważam, że zaprzestanie darmowej aktualizacji wpłynie na sprzedaż oraz statystyki aktywacji nowych kopii systemu.

Ile zapłacimy?

Aktualizacja Windows 10 za darmo tylko do 29 lipca 2016 r.

Po 29 lipca 2016 roku za aktualizację naszego systemu operacyjnego przyjdzie nam zapłacić 119 zł. Jeśli chodzi natomiast o wersje pudełkowe(Box) Windows 10, sprawa będzie wyglądać w sposób następujący:

– Windows 10 Home – 515 złotych

– Windows 10 Pro – 1199 złotych

– Windows 10 Pro dla studentów – 249 złotych

– Windows 10 Pro Pack – 689 złotych

Należy dodać, że darmowa aktualizacja systemu nie obejmuje tylko komputery osobiste, a wszystkie platformy na które wydawany jest system Windows 10, czyli tablety, telefony i konsole Xbox.

Komentarze

komentarz

Tagi: , , ,

Story Page