• Print
close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‚Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to umrzeć...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom „Świata według Kiepskich” u...read more

Zwierzęta też mają talent!

gadający pies - brytyjskie mam talent

Tak przynajmniej wydaje się właścicielom swoich czworonożnych pupili, którzy raz po raz starają się dostać do popularnych programów telewizyjnych. W większości przypadków ich występy kończą się totalną klapą, ale można też znaleźć prawdziwe perełki jak Wendy – gadający pies czy Matis – prawdziwy psi akrobata.

Pierwszy ze wspomnianych czworonogów – suczka Wendy – dosłownie zszokowała jurorów. W końcu mało kiedy mamy do czynienia z psem, który mówi, śpiewa a jakby tego było mało – miauczy. Na pytanie jednego z jurorów Simona Cowella – Jak nauczyłeś ją mówić? – właściciel Wendy – Marc Métral – odparł, że piesek jest po prostu bardzo sprytny. Jednak, mimo tak niebywałego talentu – parze nie udało się wygrać brytyjskiej serii Mam Talent. Czyżby widzowie rozszyfrowali zagadkę gadającego psa?

źródło: youtube.com

Zupełnie inaczej potoczyły się losy pary Jules O’Dwyer & Matisse – czyli treserki i jej psa. Wprawdzie zwierzak nie mówił, ani nie śpiewał, ale jego występy na tyle zachwyciły brytyjską publiczność, że para wygrała wielki Finał i uzyskała możliwość wystąpienia przed Królową.

źródło: youtube.com
Mimo usilnych starań poza psami, właściciele innych czworonogów nie odnieśli do tej pory sukcesu i nie stali się sławni. Poza psami i kotami, na scenach w różnych krajach, pojawiały się także papugi, kury, krowa, a w amerykańskiej wersji także świnia!

źródło: youtube.com

Komentarze

komentarz

Story Page