close
Breaking news

Lato w pełni, czas więc wykorzystać doskonałą pogodę nie tylko na podróż...read more ‚Najstarszy człowiek na świecie’ chce umrzeć ? To, czego chce, to umrzeć...read more Gdy kończyło się EURO 2016 trudno było wrócić do normalnego życia, bo prz...read more Śmeirć Britney Spears – Brutalnie zabita w Świecie wirtualnym Wczoraj rano,...read more Fałszywe faktury PLAY Kilka miesięcy temu oszuści rozsyłali fałszywe faktur...read more Rój dronów Rój dronów zamiast rakiet? Tytuł niczym z filmu sci-fi, jednak t...read more Jak w niewielu serialach, producentom „Świata według Kiepskich” u...read more

EURO 2016 – igrzyska czas zacząć!

euro 2016

Jedynie godziny dzielą nas od jednej z największych sportowych imprez, czyli Euro 2016! Wydarzenie to potrwa równy miesiąc dokładnie od 10 czerwca do 10 lipca i w ciągu tych kilkudziesięciu dni będziemy świadkami walki pomiędzy europejskimi krajami o tytuł nie byle jaki, bowiem Mistrzostwo Europy, a to jest coś! Marzy o tym wiele reprezentacji, a do finału dojdą najlepsi – podobno, bo z reguły umiejętności nie idą w parze ze szczęściem. Nasza biało-czerwona reprezentacja chociaż szczęścia w drodze eliminacji miała sporo, to już w momencie losowania grup na Euro 2016 we Francji tego szczęścia nieco zabrakło i znów możemy mówić o klasycznej „grupie śmierci” … no bo jak inaczej nazwać to, że w grupie znów trafiliśmy na Niemcy? Irlandię i Ukrainę można i tak pominąć gdyż to właśnie mecz z reprezentacją Niemiec, który ma się odbyć 16 czerwca na stadionie Stade de France, będzie znów tym najbardziej oczekiwanym, no bo przecież to Niemcy.

Tak czy inaczej nasza kadra już zameldowała się w hotelu L’Hermitage w La Baule i będzie tu przebywać do momentu aż z turnieju odpadnie, a tego im akurat nie życzymy i mamy nadzieję że do domu powrócą dopiero w lipcu. Czego bowiem pragną polscy kibice – „żeby chociaż wyszli z grupy”, „żeby przynajmniej nie przegrali z tymi Niemcami”, „żeby był chociaż remis z Ukrainą”, „nic się nie stało” … Nadzieję urosły do niesamowitych rozmiarów więc i presja na zawodnikach jest coraz wyższa. Może jednak nie dajmy się zwariować i podejdźmy zdrowo do Euro 2016 a nikt nie ucierpi.

Wspomnieliśmy o hotelu, w którym przebywają nasi? No tak wspomnieliśmy, a chcecie zobaczyć jak on wygląda? No to łapcie:

źródło: wp.tv

Komentarze

komentarz

Story Page